Haber

Roche Bobois İstanbul Showroom Muhteşem Bir Davetle Açıldı

Roche Bobois İstanbul Showroom Mükemmel Bir Davetle Açıldı

 

Mobilya tasarımında “Fransız Yaşam Sanatı”nı dünyaya sunan lüks marka Roche Bobois, İstanbul’daki ilk showroomunu seçkin tasarım ve dekorasyon markalarının yer aldığı Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açtı. Açılış partisine Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier, markanın Türkiye Distribütörü ENNE Mobilya Yönetim Konseyi Lideri Erkan Aytekin ile iş, sanat ve sosyal hayattan birçok ünlü isim katıldı. Davette markanın sonbahar-kış koleksiyonunun ön gösterimi de yapıldı. Renklerin uyumlu geçişler yaptığı koleksiyon, Fransız tasarımının zengin çeşitliliğini temsil ediyor.

 

Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier ve ENNE Mobilya Yönetim Kurulu Lideri Erkan Aytekin, davette aralarında Hatice Aslan, Tuğçe Eyilik, Oğuz satıcı, Gökhan Avcıoğlu, Yelda-Demir Güral, Nurettin Eroğlu, Cansu-Erdem Eroğlu’nun da bulunduğu konuklarla yakından ilgilendi. , Arhan Kayar, İdil. Aralarında Lüleci, Esra Kazmirci, Emel Balcı ve Bülent Yıldırım’ın da bulunduğu davetliler Roche Bobois tasarımlarına yoğun ilgi gösterdi.

 

Bugün Roche Bobois’in 55 ülkede 260 showroom’u var. Fransız lüks markası aynı zamanda Joana Vasconcelos, Marcel Wanders, Kenzo Takada, Ora Ito, Sacha Lakic başta olmak üzere ünlü sanatçı ve tasarımcılarla da işbirliği yapıyor. Dünyanın önde gelen moda evleri Jean Paul Gaultier ve Missoni Home ile de çalışan Roche Bobois, her müşteriye yaratıcılık ve tasarıma kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu